jesteś tu: Wydarzenia > InnoTrans 2018

NEEL na targach InnoTrans 2018

W Berlinie, w dniach 18-21 września 2018 r. odbyły się XII Międzynarodowe Targi InnoTrans 2018. Impreza ta jest organizowana cyklicznie co dwa lata i skupia specjalistów z całego świata, związanych z szeroko pojętym transportem: producentów pojazdów i urządzeń, firmy budowlane, przewoźników i zarządców infrastruktury oraz wiele innych. O skali wydarzenia świadczy stale rosnąca, liczona w tysiącach liczba wystawców obecnych podczas targów. W tym roku firma NEEL po raz piąty już uczestniczyła w tym największym transportowym wydarzeniu Europy.

Targi to okazja do spotkań z partnerami, nawiązania nowych kontaktów, a przede wszystkim do zaprezentowania światu swoich produktów. Nasz sztandarowy produkt, Urządzenie Ochrony Zwierząt UOZ wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczą coraz liczniejsze odwiedziny z coraz bardziej egzotycznych części świata. W tym roku odwiedzili nas zainteresowani z czterech kontynentów, m.in. z takich krajów jak Arabia Saudyjska (kolizje z wielbłądami), Meksyk (budowa nowej 1500-kilometrowej linii na półwyspie Yukatan) oraz Indie (od dawna czekający na rozwiązanie problem słoni na torze kolejowym). Kolizje pociągów ze zwierzętami występują wszędzie tam, gdzie jeżdżą pociągi i żyją dzikie zwierzęta, a UOZ jest nadal jedynym skutecznym rozwiązaniem zapobiegającym wypadkom ze zwierzętami i  nie wymagającym grodzenia linii kolejowej.

Tegoroczne targi możemy więc uznać za bardzo udane. Poza przyjmowaniem licznych gości na naszym stoisku, odbyliśmy także kilka planowanych od dawna spotkań, zawarliśmy wiele nowych znajomości. Cieszymy się z każdego spotkania, chcielibyśmy więc podziękować wszystkim naszym gościom za poświęcony nam czas.

 

 

 

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Produkcyjne NEEL Sp z o.o.
ul. Piecuszka 1, 02-836 Warszawa; NIP 521-03-30-812

tel.: (+48 22) 649 56 30,  648 41 30
e-mail: 

KRS 0000199943 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
kapitał zakładowy: 87.000,00 PLN

design: